Gabon Türkiye Uçak Bileti Bul

Türkiye ile Afrika kıtası üzerinde yer alan küçük ülkelerden bir tanesi olan Gabon arasında yapılan uçak seferlerine ait uçak bileti bulmak isteyen kişilerin kullandıkları en önemli arama aracı olarak internet dikkat çekmektedir. İnternet üzerinden yapılacak aramalara uçak bileti bul ifadesi yazıldığında Türkiye ile Gabon arasında yapılan bütün uçak seferleri ayrıntılı olarak görüntülenebilmektedir. Afrika’nın küçük ülkelerinden bir tanesi olan Gabon’a gitmek isteyen kişiler için aktarmasız yani direkt uçak seferleri yapılmamaktadır. Bundan dolayı da insanların mecburen aktarmalı olan uçuşları tercih etmesi ya da bu ülkeye direkt yapılan uçak seferlerinin olduğu kentlere giderek buradan Gabon’a geçiş yapması gerekmektedir. Uçaklarla bu ülkeye gitmek isteyen kişiler için bunlar dışında herhangi bir seçenek bulunmamaktadır.

Gabon içerisinde yer alan kentlere seyahat etmek isteyen kişiler için Fransız hava yolu şirketlerinden Air France tarafından aktarmalı seferler yapılmaktadır. Söz konusu seferlere ait uçak bileti alan kişiler öncelikle Fransa’nın başkenti olan Paris’e geçiş yapmakta ve burada yaklaşık olarak 6 saat 35 dakika beklemek durumunda kalmaktadır. Daha sonra ise buradan hareket eden uçaklar Gabon’a iniş yapmaktadır. Yolculuk toplamda 17 saatten biraz daha fazla sürmesine rağmen insanların farklı bir alternatifi olmadığı için söz konusu uçuşları tercih etmek durumunda kalmaktadır. Bahsedilen seferler ile seyahat etmek isteyen kişilerin ödemesi gereken ücret ise 6.115 TL’den başlamaktadır. Bunun dışında da farklı aktarmalı seçenekler bulunmakta fakat bunlardaki yolculuk süresinin 30 saatten fazla olması çok fazla tercih edilmemesine neden olmaktadır.

Afrika ülkelerinden olan Gabon sınırları içerisinde yaklaşık olarak 2 milyon kişi yaşamakta olup söz konusu rakam bir ülke için düşük kabul edilebilecek seviyededir. Bundan dolayı da uçaklara fazla talep olmamakta ve bu da aktarmasız seferler yapılamasına neden olmaktadır. Gabon’a yılın bazı dönemlerinde turistler ilgi göstermekte ve burada bulunan milli parkları ziyaret etmektedir. Söz konusu parklar hem içerisinde çok sayıda farklı canlıyı bulundurmakta hem de buraya gelen turistlere muhteşem manzaralar sunarak adeta onları kendisine hayran bırakmaktadır.

Bir cevap yazın