Filistin Türkiye Uçak Bileti

Filistin Gazze şehrinden Türkiye’nin herhangi bir şehrine veya ülkemizin herhangi bir şehrinden Filistin’in Gazze şehrine karşılıklı veya tek taraflı direk veya aktarmalı uçuşlar bulunmamaktadır. Ortadoğu da değişen haritalarla birlikte Filistin ve İsrail’in varlıkları birbirlerine karışmış durumda. Gazze şehrindeki havaalanından Türkiye’ye uçuşların neden olmadığı konusunda da Ortadoğu’daki bir türlü bitmeyen savaşı, neden olarak karşımıza çıkıyor. Sadece Türkiye’ye değil Gazze şehrinden Dünya’nın hiçbir yerine uçuş imkânı olmadığı elimize gelen bilgiler arasında. Gazze şehrinden başka Tel Aviv şehrinden Türkiye’ye uçak biletleri bulmak mümkündür. Tel Aviv’den Türkiye’ye uçuş yapan uçak firmaları Pegasus Airlines, Turkish Airlines, Atlas Global havayolu şirketleridir. Türkiye’den Tel Aviv’e uçuş yapan uçak firmaları Pegasus Airlines, Turkish Airlines, Atlas Global havayolu şirketleridir.

Tel Aviv’den Türkiye’ye uçuşlar incelendiğinde Pegasus Airlines’e ait uçağın bir sabah saat 05.30’daki uçuşun 2 saat 15 dakika süreceği öngörülmüş, 08.45 iniş saati belirlenmiş ve 524 TRY olarak fiyatlandırılmış. Yine aynı gün saat 10.30’da Tel Aviv’den İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na olan uçuşun 2 saat 15 dakika süreceği öngörülmüş, 13.45 iniş saat olarak belirlenmiş ve 524 TRY olarak fiyatlandırılmış. Türk Hava Yolları’na ait sabah 06.10’da Tel Aviv’den harekete geçen uçağın 2 saat 10 dakika sürmesi öngörülen uçağın 09.20’de ineceği öngörülmüş ve 628 TRY olarak fiyatlandırılmış. Yine Türk Hava Yollarına ait Tel Aviv saat 01.00 çıkışlı uçuşun 2 saat 10 dakika süreceği öngörülmüş, 04.10 iniş saati olarak belirlenmiş ve 817 TRY olarak fiyatlandırılmış.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanın’dan Tel Aviv’e uçuşlar incelendiğinde Pegasus Airlines’e ait uçağın bir sabah saat 08.05’te hareket eden 2 saat 5 dakika sürecek yolculuğun 09.10’da tamamlanacağı belirtilmiş ve 685 TRY olarak fiyatlandırılmış. Atlas Global şirketine ait uçağın saat 23.15’te harekete geçen 2 saat 15 dakika sürecek yolculuğun, 00.30’da sonlanacağı öngörülmüş, 873 TRY olarak fiyatlandırılmış. Türk Hava Yolları’na ait bir uçağın 10.10 saatli uçağın yolculuğunun, 2 saat 10 dakika süreceği öngörülmüş, 11.20 iniş saati olarak belirtilmiş, 1165 TRY olarak fiyatlandırılmış.

“Filistin Türkiye Uçak Bileti” üzerine 1 yorum.

  1. Kudüs olaylarından sonra sıklıkla gidilmeye başlansa bile ucuz bilet imkanları hakkında detaylı bir sunum vermeniz çok yararlı olmuş birazda uçaktan inince nasıl merkeze gideriz vesaire detaylı birşeyler yazarsanız çok iyi olur.

Bir cevap yazın