Denizli Afyon uçak biletleri

Denizli Afyon arası havayolu mesafesi 167 kilometre olurken, Afyon’dan 44 dakikalık bir yolculukla Kütahya Zafer Havalimanına ulaşılarak uçuş gerçekleştiği için bu mesafe 198 kilometre olmaktadır. Denizli Cardak Havalimanı’ndan Kütahya Zafer Havalimanı’na genellikle günde 1 sefer bulunmaktadır. Bu uçuş Türk Hava Yolları tarafından düzenlenmekte olup 18:50 saatinde gerçekleşmektedir. Bir aktarmalı gerçekleşen uçuşun bilet fiyatı ise 190,00 TL olmaktadır. Yaklaşık 6 saat süren yolculuğa, Zafer Havalimanı’ndan Afyon’a ulaşma süresini de katarsak ortalama 6 saat 44 dakikada yolculuk tamamlanmaktır. Hafta sonları da Türk Hava Yolları’nın düzenlendiği 1 sefer bulunmakta olup yine 18:50 saatinde yapılmaktadır. Bilet fiyatı ise haftasonu promosyonlu olarak 170,00 TL’den başlamaktadır.

Kütahya Zafer Havalimanı’ndan Denizli Cardak Havalimanı’na hafta içi genellikle günde iki sefer düzenlenmektedir. Her iki sefer de Türk Hava Yolları tarafından genel olarak 08:15 saatide yapılmaktadır. Bir aktarmalı gerçekleşen yolculuk 9 saati bulabilmektedir. Bunun üzerine Afyon’dan Zafer Havalimanı’na ulaşma süresini de eklersek varış süresi ortalama 9 saat 44 dakika olmaktadır. Bilet fiyatı 266,00 TL ile 272,00 TL civarında olmaktadır. Hafta sonu yine Türk Hava Yolları’nın düzenlediği 2 sefer bulunmakta olup uçuşlar genellikle 08:15 saatinde gerçekleşmektedir. Hafta sonu promosyonlu olarak satılan biletin fiyatı 176,00 TL ila 182,00 TL arasında değişmektedir.

Bayram dönemlerinde ve uzak tarihlerden alınan biletler de promosyonlu olup genellikle 190,00 TL’den başlamaktadır. Bu iki güzergâh arasında aktarmasız uçuş bulunmamaktadır. Cardak Havalimanı çıkışlı seferlerde aktarmalar İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşmektedir ve yaklaşık 2 saat 5 dakikalık bir bekleme süresi oluşmaktadır. Bu süre hava şartlarının kötü olması gibi durumlarda daha da uzayabilmektedir. Zafer Havalimanı hareketli seferlerde ise yine İstanbul Atatürk Havalimanı’da gerçekleşen aktarmalarda bekleme süresi 8 saati bulmaktadır. Zafer Havalimanı’ndan Türk Hava Yolları uçağı ile İstabul’a gelindikten sonra aktarma yapılarak Anadolu Jet uçağı ile Cardak Havalimanı’na iniş yapılmaktadır. Aktarma yapıldıktan sonra yine Türk Hava Yolları uçağı ile uçuşa devam edilen seferlerde ise bekleme süresi 9 saat 30 dakikaya kadar uzayabilmektedir.

Bir cevap yazın