Comoros Uçak Biletleri

Afrika kıtasının doğusunda yer alan Comoros yani Komoros Birliği Madagaskar olarak adlandırılan adanın kuzeyinde yer almakta olup etrafında da irili ufaklı birçok adayı barındırmaktadır. Comoros gelişmekte olan bir ekonomiye sahiptir ve yaşam standartları ortalamanın altında seyretmektedir. Bu nedenle ülkede doğa gezisi ve safari turlarının dışında cazip pek bir seçenek bulunmamaktadır. Ülkeye direkt uçuşlar bulunmadığından aktarmalı olarak alınacak olan uçak biletleri tarifelerini ilgili havayolu firmasının satış ofislerinden ya da kurumsal web sitelerinden öğrenmek mümkündür. Ülkenin başkenti Moroni Hint Okyanusu’nun kıyısında eşsiz bir görünüme sahiptir. Moroni’ye alınacak olan uçak biletleri için uygun rezervasyon seçeneklerinden yararlanmak mümkün olmaktadır. Uçak bileti arama hizmetlerinden faydalanmak için şehrin rotası yönünde seyreden uçaklardan bilet alımı yapılabilmektedir. Türkiye’den direkt uçuşları bulunmayan ülkeye ulaşım aktarmalı olarak yapıldığından ortalama 21 saat süre sonra ulaşımın sağlanması mümkündür.

Comoros’a seyahat etmek isteyen kişiler rezervasyon işlemleri yaptırabilmektedir. Bunun için yapılması gereken rotanın, sefer tarihinin, yetişkin ve çocuk sayısının belirlenmesinin ardından sisteme uygun bileti aratmak olacaktır. Sistem otomatik olarak Moroni’ye giden uçakların tüm seçeneklerini sunarak uygun olanın seçilmesine imkan sağlamaktadır. Ülkeye hangi havayolu firması ile gidilebileceği konusunda bilgi sahibi olunmasının ardından bilet fiyatlarının listelenmesiyle seçim rahatlıkla yapılabilmektedir. Türkiye firmalarından sadece Türk Havayolları’nın ulaşım gerçekleştirdiği ülkeye diğer yabancı firmaların ciddi bedeller ödenmesi sureti ile ulaşımı gerçekleştirmeleri de gözden kaçmamaktadır. Fiyatlara bakıldığında ortalama 21.000TL’den başladığı görülmektedir.

Comoros coğrafi açıdan sayısız güzelliklere sahiptir. Vahşi hayatın el değmemiş doğası ile gerçekleşen safari ve doğa gezileri için kafilelerin tercih ettiği bölgeler arasında bulunmaktadır. Bu noktada ülkenin doğa turizmi ve gezileri için ziyaret edildiği anlaşılmaktadır.Ülkede tarihi kültür, yüzme, yemek kültürü dikkat çekici biçimde ön plana çıkmaktadır. Türkiye’den Comoros’a direkt uçuş olmamasından dolayı uzun aktarmalar sonucunda ulaşımın sağlanması mümkün olmaktadır.Comoros uçak bilet talepleri haftanın belirli günlerinde olduğu için rezervasyonların seyahatten en az birkaç hafta önceden yapılması önerilmektedir.Comoros uygun uçak bileti fırsatlarından yararlanabilmek için sefer düzenleyen firmaların kampanyalarının takip edilmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın