Karaman Kayseri otobüs bileti fiyatları

Karaman ile Kayseri ve Kayseri ile Karaman arasında direk yolculuk yapan otobüs firmaları incelendiğinde karşımıza bir adet, Tokat Yıldızı Turizm karşımıza çıkmakla beraber bu biletin fiyatı ise 50 TL’dir. Bu otobüs normal şartlarda Tokat ile Karaman illeri ve Karaman ile Tokat arasında karşılıklı olarak hizmet vermektedir. Bu seferleri esnasında Kayseri’ye de uğrayan otobüs, Karaman ile Tokat arası yolculuk hizmetini de bu sayede vermiş olmaktadır. Karaman ile Kayseri ve Kayseri ile Karaman arası yolculuklarda iki yönde de yolculuk yaklaşık olarak 5 saat sürmektedir. Otobüs Kayseri’den Karaman’a gidecekse otobüs 15.00’da, Karaman’dan Kayseri’ye gidecekse 09.00’da hareket etmektedir. İki şehir arası normal mesafe 314,5 kilometre olmakla beraber Tokat firması 5 saatte ulaşım imkânı sunmaktadır.

Direk seferlerin yanında aktarmalı bir otobüs yolculuğu da tercih edilebilir. Bunu yaparken eğer Karaman’dan Kayseri’ye gideceksek; öncelikle Karaman’dan Konya’ya daha sonra Konya’dan da Kayseri’ye otobüs biletini alıp aktarma yapılabilir. Karaman’dan Konya’ya otobüs biletleri ortalama olarak 20 TL, Konya’dan Kayseri’ye otobüs biletleri ise 36,81 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı şekilde Kayseri’den Konya’ya yolculuk yapacaksak; öncelikle Kayseri’den Konya’ya daha sonra Konya’dan da Karaman’a otobüs bileti alınıp aktarma yapılabilir. Kayseri’den Konya’ya otobüs biletleri ortalama 34,05 TL, Konya’dan Karaman’a otobüs biletleri ise 20 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kayseri’den Konya’ya ve Konya’dan Kayseri’ye hizmet veren otobüs firmaları incelendiğinde Metro Turizm, Rahmi Hamurcu Turizm, Yeni Aksaray, Aksaray Birlik, Tokat Yıldızı, Nevşehirliler Seyahat, Lüks Afşınlılar Seyahat, Öz Elbistan Tur, Ak Tur, Medine Turizm, Öz Elazığlılar, Esadaş, Elazığ Murat Turizm, Öz Sivas Seyahat olarak karşımıza çıkmaktadır. Konya Kayseri arası otobüs bileti fiyatları 30 TL ile 40 TL arasında seyretmekle beraber daha çok 30 TL’lik biletler bulunmaktadır. Konya’dan Karaman’a ve Karaman’dan Konya’ya hizmet veren otobüs firmaları incelendiğinde sadece Metro Turizm karşımıza çıkmaktadır. Günde 4 adet seferin bulunduğu Metro’da biletler 18 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Koltuk düzeni olarak 2+1 ve 2+1 seçenekleri bulunmakla beraber TV ve internet hizmeti bulunmaktadır.

Bir cevap yazın