Japonya Türkiye Uçak Bileti Fiyatı

Bir Uzakdoğu ülkesi olan Japonya ile Türkiye ülkeleri arasında iki ülkenin çeşitli havaalanları arasından karşılıklı olarak aktarmalı ya da aktarmasız olarak uçuşlar yapılmakta ve bu yolculuğu yapacak kişiler uçak bileti fiyatlarını merak etmektedir. Japonya ile Türkiye arasında yapılacak olan uçuşlar için alınacak uçak biletlerinin fiyatları biletin alındığı tarihe göre değişkenlik göstermektedir. Herkesin bildiği gibi uçak bileti fiyatlarını olabildiğince uygun olarak alabilmek için erken rezervasyon yaptırmak gerekmektedir. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için seyahat tarihinizi olabildiğince erken belirleyip hemen bilet satın alma işlemlerini gerçekleştirmelisiniz. Böylelikle daha hesaplı bir şekilde bu seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İki ülke arası yapılmakta olan karşılıklı uçuşlar incelendiğinde uçuşların genellikle tek aktarmalı olarak yapıldığı göze çarpmaktadır. Aktarmasız uçuşlar sadece İstanbul ile Tokyo şehirleri arasında gerçekleştirilmektedir. Aktarmasız olan bu uçuşun uçuş süresi ortalama olarak 12 saat 10 dakika civarında sürmektedir. İki şehir arasında yapılan bu uçuşlar için 4176 TL ile 9856 TL arasında bir ücret talep edilmektedir. İki ülke arası aktarmasız uçuş yapan firmalar ise Türk Hava Yolları All Nippon Airways olarak öne çıkmaktadır. İki ülke arası yapılmakta olan tek aktarmalı uçuşlar incelendiğinde seyahat süresi 16 saat ile 26 saat arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Tek aktarmalı olarak yapılan bu uçuşlarda 2413 TL ile 4850 TL arasında bir ücretlendirilme yapılmaktadır.

Bunun yanı sıra iki aktarmalı uçuşlarda bulunmaktadır. Bu uçuşlar için ise ortalama uçuş süresi bir hayli fazla olmakla beraber 24 saat ile 34 saat arasında sürebilmektedir. Fiyat aralığı ise 2413 TL ise 4121 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Bir şekilde Japonya ülkesine gittiniz. Seyahat, eğitim, sağlık, iş, gezi herhangi bir sebeple gittiğiniz zaman Japonya’yı gezmek isteyebilirsiniz. Japonya gezinize Tokyo ile başlayabilirsiniz. Tokyo’nun tam ortasında bulunmakta olan Kitanomaru Park eşsiz görüntüsü ile adeta bir görsel şölen yaşatmaktadır. Daha sonra başkentin kuzeyindeki bölgede Ueno Park görülmeye değer olan yerlerden bir tanesi. Bunun yanı sıra National Sciene Museum, Tokyo National Museum gibi müzeler de bu çevrede bulunan ilk kez göreceğiniz materyalleri barındıran oldukça ilginç müzelerdir.

Bir cevap yazın