İrlanda Belçika Uçak Biletleri

İrlanda Belçika uçak biletlerini İrlanda kökenli uçuş firması Ryanair ile kolaylıkla ve uçuşunuz için çok uygun bir miktar ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz, Ryanair özellikle Avrupa içerisinde düzenlediği ucuz uçuşlarla ün edinmiş bir firma olduğun için iki ülke arasındaki seyahatinizi çok uygun fiyatlarda gerçekleştirebilirsiniz. Ryanair tarafından özellikle İrlanda-Belçika arasında sıklıkla uçuş düzenlendiği için dilediğiniz gün dilediğiniz saatte çok uygun uçuş seçeneklerinden yararlanabilmeniz mümkün, elbette ki uçak biletinizi önceden temin etmeniz halinde uçuş için ödemeniz gereken miktar daha da düşecektir. İrlanda’dan Belçika’ya aktarmasız uçuşlar olduğu gibi bir aktarmalı veya iki aktarmalı uçuşlara da rastlamak mümkün, ancak aktarmasız uçuşlar aktarmalı uçuşlara göre daha kısa sürdüğünden ve daha uygun fiyatlarda olduğundan aktarmasız bir uçuş tercih etmeniz daha avantajlı olacaktır.

İrlanda-Belçika arasındaki uçakla seyahatiniz aktarmasız ise yaklaşık olarak 1 saat 45 dakika sürecektir, ancak gitmek istediğiniz şehre göre bu zamanlama kimi zaman 2 saati bulabilir. Ryanair’in ekonomi sınıfından İrlanda’dan Belçika’ya gidiş dönüş uçak bileti için ödemeniz gereken en düşük miktar yaklaşık olarak 170 Türk Lirası civarında olacaktır, ancak uçuş firmasının web sitesi üzerinden biletinizi alırken vergilerin eklenmesiyle ödemeniz gereken miktar 10 Euro kadar artış gösterebilecektir. Şayet iki ülke arasındaki uçuşunuz için Ryanair firmasını tercih edecekseniz dikkat etmeniz gereken en önemli nokta onlinecheck-in yaparak uçuş kartınızın çıktısını almanız olacaktır, zira havaalanında biletinizi almak istemeniz halinde en az 40 Euro daha ödemek zorunda kalabilirsiniz.

İrlanda-Belçika uçak biletlerinizi Almanya kökenli olan Lufthansa uçuş firmasından da edinebilirsiniz, anılan firma da sıklıkla İrlanda-Belçika hattı arasında uçuş düzenlemektedir, ancak bu firmayı tercih etmeniz halinde uçuşunuz için ödemeniz miktar kat kat artacaktır. İki ülke arasında Lufthansa uçuş firmasının ekonomi sınıfından gidiş dönüş bir uçuş tercih etmeniz durumunda uçuşunuz için ödemeniz gereken en düşük miktar yaklaşık olarak 600-700 Türk Lirası civarında olacaktır. Diğer uçuş firmalarının bu hat için öngördüğü fiyatlandırmanın yüksek olmasının nedeni aktarmasız uçuşlarının sıklıkla gerçekleştirilememesidir bu da doğal olarak hem uçuş sürenizi hem de ödemeniz gereken miktarı arttırmaktadır.

Bir cevap yazın