Filipinler Türkiye Uçuş Saatleri

Asya kıtasında bulunmakta olan Filipinler ülkesi ile Türkiye arasında karşılıklı olarak yapılmakta olan uçuşlarda aktarmalı ya da aktarmasız uçuşlar bulunmakta ve uçuş saatleri genellikle değişiyor olsa da muhakkak her gün bilet bulunabilmektedir. Türkiye ile Filipinler arası yapılacak olan uçuşlarda özellikle Türkiye’den İstanbul ve Filipinler’den Manila havaalanları kullanılacaksa uçuş saatleri farklı olsa da her gün bilet bulunabilmektedir. İki ülke arası yapılmakta olan uçuşlarda sadece İstanbul ile Manila şehirleri arası aktarmasız uçuşlar yapılmaktadır. Tek aktarmalı olarak yapılmakta olan bu uçuşlarda ortalama uçuş süresi 11 saat 40 dakika olarak belirlenmiştir. Fiyat olarak ise 1870 TL ile 2220 TL arasında değişkenlik gözükmektedir.

Genel olarak tabloya bakıldığında iki şehir arası uçuşlarda neredeyse her gün gece saat 02.05 saatinde Türk Hava Yolları ve Philipinne Airlines tarafından İstanbul çıkışlı uçuşlar yapılmaktadır. Manila şehrinden İstanbul’a hergün aktarmasız bilet bulunamıyor olsa da orda aktarmasız olarak yapılan bu uçuşları Philipinne Airlines vermekte ve oranın saatine göre akşam saatlerinde bu hizmetler yapılmaktadır. İki ülke arası yapılan uçuşlarda Türk Hava Yolları, Philipinne Airlines, Saudia Airlines, Emirates, Singapore Airlines, Gulf Air gibi havayolu şirketleri hizmet verdikleri için iki ülke arasındaki uçuş saatleri oldukça çeşitlidir. Tek aktarmalı bilet bulmak her zaman mümkün olmasa da her gün tek aktarmalı olarak uçak bileti bulabilmektesiniz.

Örneğin tek aktarmalı uçuşlar incelendiğinde ortalama olarak 17 saat 10 dakika sürecek olan Saudia Airlines’in fiyatı 1492 TL’dir. Bu uçuş İstanbul’dan 17.00 kalkışlı ve oraya varış saati ise 16.10 olarak belirlenmiştir. Bu gibi, bu havayolu şirketinin yaptığı uçuşlar gün içinde yapılmaktadır. Örneğin aynı gün saat 15.30’da bir uçak bileti daha bulunmaktadır. Bu uçuşun yine hemen hemen aynı ortalama sürmesi planlanmaktadır. Filipin ülkesine varış saati ise 13.40 olarak belirlenmiştir. Bir şekilde Filipin ülkesine gittiniz. Bu ülkeyi gezmek isterseniz nereleri gezmelisiniz? Filipinler dünyanın en büyük mega kentlerinden birine sahiptir. Bu ülkede asırlardır faal olan pirinç tarlaları, muhteşem tropikal adalar, 20’nin üzerinde aktif volkan görme şansını yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın